Tisk této stránky

Předvánoční lyžování 

Val di Fassa /Sella Ronda

Itálie

                                                       

Termín

16. - 21. 12. 2017

Cena

8 800 Kč

Údolí VAL DI FASSA leží v centrální části Dolomit mezi majestátním masivem Gruppo del Sella a nejvyšší horou Dolomit Marmoladou (3.343 m n.m.). Dolomity byly v r. 2009 zařazeny do seznamu přírodního dědictví UNESCO. Skiareál Val di Fassa e Carezza se řadí k nejlepším v celé Itáli. Tento lyžařský ráj je vyhlášený soustavou nejmodernějších přepravních zařízení, systémem umělého zasněžování, dokonalým značením a upraveností sjezdových tratí. 

Z vesničky Alba di Canazei, kde je naše ubytování, lze díky nové lanovce na Belveder, dosáhnout na 400 km vzájemně propojených sjezdovek ve střediscích Val di Fassa, Val Gardena/Alpe di Siusi, Arabba/Marmolada a Alta Badia. S permanentkou Dolomiti Superski lze absolvovat populární lyžařský okruh kolem horského masívu Sella - Sella Ronda.

Ubytování:
Ubytování je v Alba di Canazei v apartmánových domech, umístěných v blízkosti nástupní stanice lanových drah Alba-Ciampac a nově též Alba-Belvedere (Sella Ronda). Vzdálenost Alby od centra Val di Fassy-Canazei je necelé 2 km. Spojení je zajišťováno místním skibusem (za poplatek).
Rezidence Ciapac
se nachází cca 100 m od stanice lanovky, 100 m od zastávky skibusu do centra Canazei. Typologie ubytování:
  • BILO 4 (Ap. 4) pro 3 osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím 2-lůžkem, ložnice s manželskou postelí event. dvěma samostat. lůžky, WC, sprcha, balkón.
  • BILO 5 (Ap. 5) pro 5 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem, ložnice s manželskou postelí, kabina s palandou, WC, sprcha, balkón.
Rezidence Fraines
leží v blízkosti rezidence Ciampac, asi 100 m od nástupních stanic kabinových lanovek Ciampac a Belvedere! Typologie ubytování:
  • BILO 4 (Ap. 4) pro 4 osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí event. dvěma samostatnými lůžky, WC, sprcha, balkón.
Rezidence Marmolada
leží přímo u zastávky skibusu, ale stále v „pěším“ dosahu (cca 300 m) od kabinových lanovek Ciampac a Belvedere! Typologie ubytování:
  • MONO 3 (St. 3) pro 3 osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem, palandou a rozkládací pohovkou, WC, sprcha, většinou balkón.
  • MONO 4 (Ap. 4) pro 4 osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím 2-lůžkem, ložnice s manželskou postelí ev. 2 samost. lůžky, WC, sprcha, balkón.

Cena platí při plně obsazeném apartmánu (za neobsazené lůžko se rozpočítává příplatek 2800 Kč)

Typologie se mohou v různých rezidencích mírně lišit. Interiéry jsou vkusně zařízeny, poskytují slušný standard ubytování. Kuchyňské kouty mají sporák, lednici, nádobí a příbory. Povlečení, utěrky, čisticí prostředky, ručníky a toal. papír je třeba mít vlastní. Klienti provádějí úklid kuchyňského koutu dle pokynů delegáta. Kauce 200 €/apartmán.

Cena zahrnuje:

4x  ubytování, 4 - denní skipass Dolomiti Superski, dopravu moderním autobusem z Brna (za příplatek i z jiných odjezdových míst – Prostějov, Olomouc, Uh. Hradiště a další), služby delegáta.

Příplatky a slevy:

Vlastní doprava -1 300 Kč
Příplatek za neobsazené lůžko  + 2 800 Kč

Například:

  • 2 osoby v 3-lůžkovém studiu = + 1400/osobu
  • 3 osoby v 4-lůžkovém apartmánu = + 950/osobu
  • 4 osoby v 5-lůžkovém apartmánu = + 700/osobu
 
Děti do 8 let, nelyžař - bez skipasu -3 300 Kč

Cena nezahrnuje:

Stravu, povlečení, průběžný a závěrečný úklid, vratnou kauci za apartmán 200 €/apartmán, cestovní pojištění do zahraničí.

 

 ZÁJEZD JE ORGANIZOVÁN S PARTNERSKOU CK

 Tisk této stránky

Zpět na stránku se seznamem zájezdů

Máte zájem o informace k tomuto zájezdu?

Vepište požadované informace do krátkého kontaktního formuláře a odešlete k nám, budeme Vás kontaktovat.

Všechna pole musí být vyplněna, abychom Vás mohli kontaktovat zpět.

Jméno a příjmení

Město

Váš email

Váš telefon

 

Po odeslání údajů Vás budeme kontaktovat