Tisk této stránky

Tisk

Peklo

běžkování ve stopách "Jizerské padesátky"

Termín:

31. 1. – 4. 2. 2018   

Cena:

2 900 Kč

 

Jizerská magistrála v centrální části Jizerských hor patří k nejnavštěvovanějších areálům pro běh na lyžích v ČR a je známá pravidelnou strojovou úpravou bežeckých stop o celkové délce přes 180 km. V oblasti Jizerské magistrály se každoročně v lednu koná nejznámější český lyžařský závod Jizerská 50 se startem a cílem v Bedřichově.

Ubytováni budeme u běžecké stopy, která nás přivede přímo na Jizerskou magistrálu, na chatě PEKLO  a chatě JOSEFKA - 810 m n.m.  Foto pokojů. Dva objekty v těsné blízkosti , v typicky  horské architektuře  a   s domáckou atmosférou. Chaty jsou po celkové rekonstrukci a nabízejí pokoje a apartmány s vlastní sociálním zařízením,  k dispozici je WiFi ve všech prostorách. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní lednicí, mikrovlnou troubou a varnou konvicí. Ve dvou společenských místnostech jsou velkoformátové televize, audio i domácí kino. V areálu budov je k dispozici  privátní wellness – finská sauna, infrasauna, vířivka, posilovna. V obou budovách jsou lyžárny s kopyty na mazání lyží, své oblečení a boty  usušíte v případě nepříznivého počasí v sušárně.

V zimním období je vždy upravována nástupní trasa k Jizerské magistrále. Čtyřkilometrový nástup z Pekla na magistrálu zavede lyžaře do středu upravovaných tratí a dává možnost absolvovat řadu tras do všech oblastí Jizerek. Orientační mapy jsou k dispozici na každém rozcestí. Trasy jsou pravidelně a výborně upravovány, nenáročné, pro lyžaře jakékoliv výkonnosti. 

Cena zahrnuje:  

4 x nocleh v penziónu ve 2 – 6 lůžkových pokojích (apartmánech)– povlečení a závěrečný úklid, polopenze, pojištění CK proti úpadku, služby delegáta.

Doprava:

Vlastní, za příplatek mikrobusem.

Cena nezahrnuje:

Vše, co není uvedeno v rubrice "Cena zahrnuje"

PŘIHLÁŠKA KE STAŽENÍ

Foto ze zájezdu v r. 2017 ZDE

 Tisk této stránky

Zpět na stránku se seznamem zájezdů

Máte zájem o informace k tomuto zájezdu?

Vepište požadované informace do krátkého kontaktního formuláře a odešlete k nám, budeme Vás kontaktovat.

Všechna pole musí být vyplněna, abychom Vás mohli kontaktovat zpět.

Jméno a příjmení

Město

Váš email

Váš telefon

 

Po odeslání údajů Vás budeme kontaktovat