Tisk této stránky

Lyžování v Itálii

                     Ponte di Legno - Passo Tonale - Temú                                           

Termín

17. - 23. 3. 2018

Cena

7 900 Kč

 

Passo Tonale, ležící 1880 m n. m., je známé ledovcem Presena, umožňujícím téměř celoroční lyžování. Nabízí na jižních svazích lyžování pro každého, na severním svahu pak pro náročné lyžaře vynikající 10 km dlouhou černou sjezdovku. Další sjezdové tratě na protějším širokém jižním svahu vyhovují především začátečníkům a středně pokročilým lyžařům.  Ponte di Legno (1256 m n. m.) nabízí poloprázdné tratě vyšší obtížnosti částečně chráněné lesním porostem. V malebném historickém centru rozvíjejícího se střediska najdete vše, co je k relaxaci po lyžování třeba. Obě střediska jsou propojená i s moderním střediskem Temú s vynikajícími sjezdovými tratěmi s homologací pro pořádání FIS závodů.

Všechna střediska celkem:    100 km sjezdových tratí  

 

Ubytování:

Adamello Resort   je moderní rezidence v Ponte di Legno, cca 150 m od sjezdových tratí. Vybavenost -  bar s TV, internet, vyhřívaná lyžárna, klubovna, místnost pro děti, sauny. Vybavená kuchyňka (sporák, trouba, lednice), TV-sat, sejf, balkon nebo terasa, koupelna se sprchou/WC. Za poplatek k dispzici v apartmánech bezdrátové připojení k internetu.

  • 3 - lůžková studia:  vhodný pro 2 osoby, případně rodinu s dítětem (25–30 m), obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem (150x190 cm) a pohovkou, WC/sprcha + fén, trezor, TV, zpravidla balkón.
  • 4 - lůžkové apartmány:  vhodné pro 2-4 osoby (40 m2) obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládací palandou pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, WC/sprcha + fén, trezor, TV, balkón nebo terasa.
  • 5 - lůžkové apartmány:  vhodné pro 2–5 osob (38–45 m2) obytná místnost s kuch. koutem, rozkládacím dvoulůžkem (150x190 cm) či rozkládací palandou pro 2 osoby a případně pohovkou pro 1 osobu, ložnice s manželskou postelí, WC/sprcha + fén, trezor, TV, balkón nebo terasa. Nedoporučujeme obsazovat 5 dospělými osobymi (pohodlnější ve 4 osobách)
  • 6 - lůžkové apartmány:  vhodné pro 5-6 osob (55–60 m2), ložnice s manželskou postelí, pokojík s palandou, obytná kuchyň s rozkládací válendou, WC/sprcha + fén, trezor, TV, balkón nebo terasa.

Cena platí při plně obsazeném apartmánu (za neobsazené lůžko se rozpočítává příplatek 2800 Kč)

Cena zahrnuje:

5x  ubytování, 5 - denní skipas, dopravu moderním autobusem z Brna (za příplatek i z jiných odjezdových míst – Prostějov, Olomouc, Uh. Hradiště a další), služby delegáta.

Příplatky a slevy:

Vlastní doprava - 1 300 Kč
Příplatek za neobsazené lůžko  + 2 800 Kč

Například:

  • 2 osoby v 3-lůžkovém studiu = + 1400/osobu
  • 3 osoby v 4-lůžkovém apartmánu = + 930/osobu
  • 4 osoby v 5-lůžkovém apartmánu = + 700/osobu
 
Děti do 8 let, nelyžař - bez skipasu -1 600 Kč

Cena nezahrnuje:

Stravu, povlečení, průběžný a závěrečný úklid, vratnou kauci za apartmán 3000 Kč (platba na místě v hotovosti), cestovní pojištění do zahraničí.

 

 ZÁJEZD JE ORGANIZOVÁN S PARTNERSKOU CK

 Tisk této stránky

Zpět na stránku se seznamem zájezdů

Máte zájem o informace k tomuto zájezdu?

Vepište požadované informace do krátkého kontaktního formuláře a odešlete k nám, budeme Vás kontaktovat.

Všechna pole musí být vyplněna, abychom Vás mohli kontaktovat zpět.

Jméno a příjmení

Město

Váš email

Váš telefon

 

Po odeslání údajů Vás budeme kontaktovat