Tisk této stránky

Tisk stránky

Elba "nejen" s cvičením jógy

prodloužení léta u moře s cvičením jógy a turistikou

 

Termín:

15. 9. - 24. 9. 2017

Cena:

od  9 500 Kč

Ostrov Elba si Vás získá písčitými i oblázkovými plážemi, vklíněnými mezi strmé svahy porostlé voňavou macchií. Stylová přístavní městečka, pohádkové horské vesničky, majestátní Portoferraio s Napoleónovým exilovým sídlem. Hlavní náplní tohoto zájezdu je cvičení jógy, ale jsou připraveny i další sportovní a pohybové aktivity - turistika, nordic walking, cyklistika. V rámci zájezdu budou i poznávací výlety po ostrově. 

 
Program:
Jedná se o zájezd pro aktivní jedince i pro ty, kteří si jen chtějí užít prodlouženého léta, vhodný pro všechny bez rozdílu věku - pro rodiny s dětmi, pro mladé i pro seniory. Pobyt je v malebné a klidné části ostrova, v zátoce Lacona. 
Cvičení jógy: Cvičení pod vedením zkušených cvičitelek jógy z Jógaklubu Prostějov - Mgr. Dany Lutonské, Ing. Ivy Kučerové.
Pro zájemce vycházky a výuka techniky nordic walkingu pod vedením zkušeného lektora.
Při zájmu minimálně 10 osob o cyklistický program s průvodcem, je možné objednat vlek na kola, za příplatek 1500 Kč/ osobu.
Pro zájemce o vyzkoušení a zapůjčení elektrokola - zařídíme za příplatek u zkušeného prodejce (nutné nahlásit včas).
Tomuto zájezdu předchází cyklistický zájezd "Elba na kole". Zájemci mohou oba zájezdy spojit a tím si prodloužit si pobyt na Elbě.  Cena za oba pobyty bude zvýhodněna.

Ubytování: 

V plně vybaveném kempu u moře, situovaném uprostřed jižního pobřeží ostrova - ideální místo pro všechny cykloetapy. Kemp se rozkládá v borovicovém háji, který i v horkých dnech zaručuje stín. V blízkosti je písečná pláž Lacona s postupným přístupem do moře (vhodné pro děti). Kemp má vlastní bazén, hřiště pro děti (nafukovací hrady aj.atrakce). V kempu je obchod, restaurace, wi-fi připojení, moderní sociální zařízení.

Možnost spaní ve vlastních stanech - na terasách, ve stínu borovic.

Ubytování ve zděných bungalovech - jsou to malé domky s vlastní terasou, která umožňuje příjemné večerní posezení. Každý domek je rozdělený na 2 samostatné jednotky s vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou, lednicí, veškerým nádobím, mikrovlnou troubou. Jedna polovina je komfortní pro 2  osoby (samostatná ložnice), ve druhé půlce je ložnice (2 osoby) + v obytné části je rozkládací lůžko pro 1 dospělou osobu (případně 2 děti). Obě poloviny domku se po odsunutí dělící stěny dají spojit v jeden celek (pro velké rodiny a dobré přátelé). Vznikne tím pádem domek s 2 samostatnými ložnicemi, 2x sociální zařízení, společenská místnost s kuchyňkou a společná terasa.

Půdorys bungalovů (levá část = 2 osoby, pravá část = 3 osoby):

Stravování:  česká polopenze, možnost vegetariánské varianty

Ceny:    

Spaní ve vlastním stanu 9 500 Kč
Cena za osobu v plně obsazeném bungalovu* s vlastním sociálním zařízením 11 500 Kč

* Plně obsazený bungalov = 5 osob (2 + 3)

Pokud se přihlásí samostatní zájemci o ubytování v bungalovech, pokusíme se najít vhodné spolubydlící z ostatních účastníků zájezdu.

Příplatky:

Doprava vlastního kola v cyklovleku (min. 10 osob)  1 500 Kč
Přeprava dětského kočárku     800 Kč
Neobsazené lůžko v bungalovu  2 500 Kč

Odjezdová místa:

Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno 

Cena zahrnuje: 

Ubytování (viz tabulka), ubytovaní v bungalovech mají v ceně povlečení i závěrečný úklid. Doprava klimatizovaným autobusem, trajekt na ostrov, rozšířená polopenze, 2x denně cvičení jogy, 2 x výlety po ostrově, 1 x návštěva hlavního města Portoferraia, průvodce, informační materiály, DPH a pojištění CK proti úpadku. Účast zkušených lektorek jógy a nordic-walkingu.

Cena nezahrnuje: 

Cestovní pojištění, ručníky, wi-fi připojení, vstupné do památek, lanovka na nejvyšší vrchol Monte Capanne, a vše ostatní, co není v "Cena zahrnuje".

Pojištění do zahraničí (možno přiobjednat u CK - pojištění)

Foto ze zájezdu v r.2016 ZDE

Foto ze zájezdu v r.2015 ZDE

Foto ze zájezdu v r.2014 ZDE

 Tisk této stránky

Zpět na stránku se seznamem zájezdů

Máte zájem o informace k tomuto zájezdu?

Vepište požadované informace do krátkého kontaktního formuláře a odešlete k nám, budeme Vás kontaktovat.

Všechna pole musí být vyplněna, abychom Vás mohli kontaktovat zpět.

Jméno a příjmení

Město

Váš email

Váš telefon

 

Po odeslání údajů Vás budeme kontaktovat