Tisk této stránky

Tisk stránky

Budapešť na kole

Jeden den v maďarské metropoli s koupáním v termálech

 

Termín:

2. 6. 2018

Cena:

1 200 Kč   


Budapešť patří bezesporu k nejkrásnějším evropským metropolím. Dýchne zde na Vás atmosféra připomínající "zlaté časy" rakousko - uherského mocnářství. Budapešť je takový "stánek s lahůdkami", ze kterého si každý vybere podle své chuti. Někdo velkolepé historické památky, jiný půvabné kavárničky, či posezení u specialit skvělé maďarské kuchyně, další návštěvu vyhlášených lázní. Kolo je určitě skvělý prostředek k jeho poznávání. Po dni plném zážitků zrelaxujeme ve světoznámých termálních lázních.

 

Program zájezdu:

Odjezd po půlnoci z ČR a ranní příjezd do Budapešti. Na kolech projedeme všechny nejvyznamnější památky v Budíně i Pešti - Budínský hrad, Královský palác, Rybářská bašta, Matyášův chrám, Parlament, monument "Boty" na dunajském nábřeží, Andrássyho třída, náměstí Hrdinů.

Po celodenním poznávání města, si dopřejeme relaxaci v Széchenyiho lázních - v jedněch z nejkrásnějších lázní v Evropě. Když budeme mít štěstí, uvidíme i typický obrázek maďarského lázeňství - Budapešťany oddávající se šachové partii přímo v bazénu. Večerní odjezd zpět do ČR.

Průvodce zájezdu:

Jan Zatloukal - pedagogický pracovník Sportcentra – DDM Prostějov  

"Nerad se hodnotím, jsem nejraději, když za mě mluví práce. Podle jednoho čínského přísloví je nejlepší, když práce je zároveň koníčkem, protože to člověk ani minutu nepracuje. Jsem rád, že svou dosavadní profesní dráhu pedagoga provázalo praktikování takového koníčku. Má práce ve školství, ale i pro volejbal mě dovedli do různých koutů našeho kontinentu, a v nich se pak snažím ostatní provázet tím, že jim předávám své znalosti, zkušenosti a pohledy." 

 

Náročnost:

Kolo bude sloužit jako dopravní prostředek po Budapešti, což můžeme považovat za nenáročné, vhodné pro všechny typy kol i pro příležitostné cyklisty. Tato akce je určena všem příznivcům pohodové cykloturistiky za poznáním Budapešti

Nástupní místa:

Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Břeclav, Bratislava

Cena zájezdu:      1 200 Kč 

Cena zahrnuje:

Doprava autobusem a přeprava kol v cyklovleku, informační materiály, průvodce, pojištění CK proti úpadku, DPH.

Cena nezahrnuje:

Vstupy do kulturních památek, vstup do lázní - 450 Kč, pojištění do zahraničí (možno přiobjednat u CK - pojištění) a vše, co není uvedeno v odstavci "cena zahrnuje".

Na zájezd je možné zapůjčit koloběžku  -  200 Kč  

CESTOVNÍ SMLOUVA KE STAŽENÍ

 Tisk této stránky

Zpět na stránku se seznamem zájezdů

Máte zájem o informace k tomuto zájezdu?

Vepište požadované informace do krátkého kontaktního formuláře a odešlete k nám, budeme Vás kontaktovat.

Všechna pole musí být vyplněna, abychom Vás mohli kontaktovat zpět.

Jméno a příjmení

Město

Váš email

Váš telefon

 

Po odeslání údajů Vás budeme kontaktovat