Tisk této stránky

Adventní Budapešť

s možnou návštěvou termálních lázní

Termín:               25. 11. 2017

Cena:                   890 Kč

Budapešť

Budapešť je „Kráska na Dunaji“ a město, které zaujímá centrální místo v životě Maďarska a patří bezesporu k nejkrásnějším evropským metropolím. Dýchne zde na Vás atmosféra připomínající "zlaté časy" rakousko - uherského mocnářství. Budapešť je takový "stánek s lahůdkami", ze kterého si každý vybere podle své chuti. Někdo velkolepé historické památky, jiný půvabné kavárničky, či posezení u specialit skvělé maďarské kuchyně, další návštěvu vyhlášených lázní. 

V hlavním městě Maďarska je co vidět, navštívit a prožít, a jako „kulisa“ pro pulzující život tu návštěvníky uchvacuje jedinečné panorama Budapešti, její osobitá atmosféra i romantická zákoutí. Trasa adventní Budapešti zahrnuje procházku od vrchu Gellert, ze kterého je úchvatný výhled na maďarskou metropoli, přes hradní vrch s Budínským hradem, následně kolem parlamentu až k tržnici před kavárnou Gerbeaud.

Budapešť je město lázní. O blahodárných účincích místních vod věděli již staří Římané a Turci tady v dobách svých tažení postavili lázeňské budovy, z nichž se mnohé využívají dodnes. Lázně jsou tu místem odpočinku i setkávání a panuje v nich příjemná a uvolněná atmosféra. Po celodenním prohlídce města,vánočních trhů si dopřejeme relaxaci v Széchenyiho lázních - v jedněch z nejkrásnějších lázní v Evropě (doporučená aktivita - není v ceně zájezdu).

Průvodce zájezdu:

Jan Zatloukal - pedagogický pracovník Sportcentra – DDM Prostějov  

"Nerad se hodnotím, jsem nejraději, když za mě mluví práce. Podle jednoho čínského přísloví je nejlepší, když práce je zároveň koníčkem, protože to člověk ani minutu nepracuje. Jsem rád, že svou dosavadní profesní dráhu pedagoga provázalo praktikování takového koníčku. Má práce ve školství, ale i pro volejbal mě dovedli do různých koutů našeho kontinentu, a v nich se pak snažím ostatní provázet tím, že jim předávám své znalosti, zkušenosti a pohledy." 

Nástupní místa:

Olomouc, Prostějov,  Vyškov, Brno

Cena zahrnuje:

Doprava autobusem, průvodce zájezdu, DPH, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:

Cestovní pojištění do zahraničí (možno přiobjednat u CK - pojištění), vstupy do památek a vše co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje". Vstup do termálních lázní - 450 Kč.

CESTOVNÍ SMLOUVA KE STAŽENÍ

 Tisk této stránky

Zpět na stránku se seznamem zájezdů

Máte zájem o informace k tomuto zájezdu?

Vepište požadované informace do krátkého kontaktního formuláře a odešlete k nám, budeme Vás kontaktovat.

Všechna pole musí být vyplněna, abychom Vás mohli kontaktovat zpět.

Jméno a příjmení

Město

Váš email

Váš telefon

 

Po odeslání údajů Vás budeme kontaktovat